Additional information
| Weight | 0.143 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 2 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangxi, Jiangxi |
| Season | Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Striped |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2026 |
| Weight | 141g—160g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Sports |
| Model Number | Tops |
| Fit Type | regular |
| Style 1 | y2k |
| Style 2 | Oversized |
| Style 3 | Girl T-shirt |
| Style 4 | graphic T-shirt |
| Style 5 | Casual Tops |
| Style 6 | Sports Wear |
| Style 7 | Basic |
| Style 8 | minimalist |
| Style 9 | classic |
| Style 10 | Sweet |
| Style 11 | cute |
| Style 12 | gentle girl |
| Style 13 | youthful |
| Style 14 | laid-back |
| Style 15 | loose |
| Style 16 | vintage |
| Style 17 | literary |
| Style 18 | academic style |
| Style 19 | individuality |
| Style 20 | street style |
| Style 21 | trendy and cool |
| Style 22 | high street |
| Style 23 | functional style |
| Style 24 | French elegance |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"90", "inch":"35.43"}, "size":"XXS", "vid":4181}, {"length":{"cm":"92", "inch":"36.22"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"110", "inch":"43.31"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"116", "inch":"45.67"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"122", "inch":"48.03"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"128", "inch":"50.39"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |











Reviews
There are no reviews yet.