Additional information
| Weight | 0.180 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 17 cm |
| Brand Name | Camel |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Department Name | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring, Summer, Autumn |
| Fit | True to Size |
| Material | POLYESTER |
| Model Number | A23BAVV056/A1S1NX106H/C23BAV6001A |











Reviews
There are no reviews yet.