Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangxi |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Men |
| Choice | yes |
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangxi |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Men |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.