Additional information
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | HooThreads |
| Gender | Men |
| Department Name | Men |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Season | Spring, Summer, Autumn |
| Fit | True to Size |
| Material | POLYESTER |
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | HooThreads |
| Gender | Men |
| Department Name | Men |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Season | Spring, Summer, Autumn |
| Fit | True to Size |
| Material | POLYESTER |
Reviews
There are no reviews yet.