Additional information
| Weight | 0.175 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 1 cm |
| Brand Name | Chiikawa |
| Sleeve Length(cm) | Half |
| Style | Streetwear |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | All Season |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Appliques |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON |
| Pattern Type | Anime |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2026 |
| Weight | 261g—280g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Night Out |
| Fit Type | regular |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"47", "inch":"18.50"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"50", "inch":"19.69"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"53", "inch":"20.87"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"56", "inch":"22.05"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"58", "inch":"22.83"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"61", "inch":"24.02"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |











Reviews
There are no reviews yet.