Additional information
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 11 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| High-concerned chemical | None |
| Department Name | Unisex |
| Material | COTTON |
| Applicable | General Purpose |
| Choice | yes |
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 11 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| High-concerned chemical | None |
| Department Name | Unisex |
| Material | COTTON |
| Applicable | General Purpose |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.