Additional information
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | RIGORER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| High-concerned chemical | None |
| Department Name | Men |
| Material | Spandex+Polyester |
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | RIGORER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| High-concerned chemical | None |
| Department Name | Men |
| Material | Spandex+Polyester |
Reviews
There are no reviews yet.