Additional information
| Weight | 0.150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 24 × 2 cm |
| Brand Name | NONE |
| Style | Casual, Casual |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Season | All Season |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Cartoon |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2024 |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Model Number | 18DQJWTX0805A |
| Fit Type | Slim |
| Color | White |
| Occasion | Sports |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"45", "inch":"17.72"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"46", "inch":"18.11"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"47", "inch":"18.50"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"48", "inch":"18.90"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"50", "inch":"19.69"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"52", "inch":"20.47"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |











Reviews
There are no reviews yet.