Additional information
| Weight | 0.224 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 17 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Distressed |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Flannel |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | Smaller Than Usual |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Weight | 141g—160g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Fit Type | Regular Fit |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"85", "inch":"33.46"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"87", "inch":"34.25"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"89", "inch":"35.04"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"93", "inch":"36.61"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"95", "inch":"37.40"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |











Reviews
There are no reviews yet.