Additional information
| Weight | 0.300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Men |
| High-concerned chemical | None |
| Weight | 0.300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Men |
| High-concerned chemical | None |
Reviews
There are no reviews yet.