Description










modname=ckeditor










| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 9 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | 100% Cotton |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON, Cotton |
| Pattern Type | |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2026 |
| Weight | 81g—100g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Sports |
| Fit Type | Loose |
| High Quality | Round Neck |
| Casual | Sports Jogging |
| Color | Black White |
| Loose | Street |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"112", "inch":"44.09"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"120", "inch":"47.24"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"128", "inch":"50.39"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"136", "inch":"53.54"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |
Reviews
There are no reviews yet.