Description


































































































































| Weight | 0.218 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 17 × 10 cm |
| Brand Name | hugcitar |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring & Autumn |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Decoration | Button |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2025 |
| Festival | Back to school season |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Party |
| Model Number | T5719560A |
| Fit Type | Slim |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"84-92", "inch":"33.07-36.22"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"88-96", "inch":"34.65-37.80"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"92-100", "inch":"36.22-39.37"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
Reviews
There are no reviews yet.