Description






| Weight | 0.180 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | TDFunlive |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Pattern Type | Cartoon |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2026 |
| Weight | 181g—200g |
| Festival | Back to school season |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Sports |
| Fit Type | regular |
| Condition | daily |
| Model number | women T-shirts |
| Departments name | adult |
| Feature1 | chic |
| Feature2 | all-match |
| Feature3 | leisure |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"88", "inch":"34.65"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"89", "inch":"35.04"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"90", "inch":"35.43"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"91", "inch":"35.83"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |
Reviews
There are no reviews yet.