Description


















































| Weight | 0.144 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 5 cm |
| Brand Name | kliou |
| Sleeve Length(cm) | Half |
| Style | Fashion |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | solid color |
| Fit | Smaller Than Usual |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Winter 2025 |
| Weight | 161g—180g |
| Festival | Valentine's Day |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China mainland |
| Gender | Women |
| Collar | Turtleneck |
| Occasion | Music Festival |
| Model Number | K25L90339-BK-S |
| Fit Type | regular |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"82", "inch":"32.28"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"86", "inch":"33.86"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"90", "inch":"35.43"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
Reviews
There are no reviews yet.