Description
























































































































































| Weight | 0.082 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 13 × 4 cm |
| Brand Name | COOL BABES |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Decoration | Embroidery |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Letter |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | TEES |
| Weight | 101g—120g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Model Number | AB182 |
| Fit Type | Slim |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"78", "inch":"30.71"}, "size":"S", "vid":-1}, {"length":{"cm":"82", "inch":"32.28"}, "size":"M", "vid":-2}, {"length":{"cm":"88", "inch":"34.65"}, "size":"L", "vid":-3}, {"length":{"cm":"94", "inch":"37.01"}, "size":"XL", "vid":-4}, {"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"XXL", "vid":-5}]} |
Reviews
There are no reviews yet.