Description












| Weight | 0.155 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 19 × 6 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Sexy, Pure & Sexy Edgy Style, Casual Daily Style, Sexy Backless Style, Minimalist Basic Style |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Hollow Out |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2026 |
| Weight | 161g—180g |
| Festival | Easter |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Turn-Down Collar |
| Occasion | Night Out, Daily Streetwear, Dates, Vacation Trips, Girls' Gatherings, Light Social Parties |
| Fit Type | regular |
| Color | Solid Black |
| Pattern | Solid Color (No Print, Minimalist Basic Style) |
| Keywords | v neck backless crisscross t shirt, black twist knot short sleeve top, pure & sexy edgy backless blouse, crisscross back twist knot t shirt, flutter sleeve v neck t shirt, sexy backless short sleeve, casual daily basic t shirt, back hem twist knot top, vacation style backless t shirt, minimalist black v neck short sleeve |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"92", "inch":"36.22"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"102", "inch":"40.16"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"108", "inch":"42.52"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"114", "inch":"44.88"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |
Reviews
There are no reviews yet.