Description




















































| Weight | 1.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 12 cm |
| Brand Name | QSGFC |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Department Name | Adult |
| Origin | Mainland China |
| Upper Material | PU |
| Toe Shape | Peep Toe |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 0-3cm |
| Heel Height | Super High (8CM – Up), 9 cm / 10 CM |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Women |
| Upper fixing method | straps bonding or molding |
| Heel Type | Wedges |
| Whether waterproof | No |
| Pump Type | Slingbacks |
| Style | Fashion |
| Fashion Element | Embroider |
| Season | Spring/Autumn, Spring/Summer/Autumn |
| is_handmade | Yes |
| Pattern Type | Paisley |
| Insole Material | PU |
| Occasion | Party |
| Model Number | J-2202 |
| Fit | True to Size |
| Closure Type | Slip-On |
| Lining Material | PU |
| Item Type | Pumps |
| Material | Cloth and PU synthesis |
| Place of Origin | Guangdong, China (Mainland) |
| Size | 38-42 |
| Gift: | Earrings |
| Shoe Width | Medium(B, M) |
| Outsole Material: | Rubber |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"24", "inch":"9.45"}, "size":"37", "vid":100010482}, {"length":{"cm":"24.5", "inch":"9.65"}, "size":"38", "vid":200000898}, {"length":{"cm":"25", "inch":"9.84"}, "size":"39", "vid":200000364}, {"length":{"cm":"25.5", "inch":"10.04"}, "size":"40", "vid":100013888}, {"length":{"cm":"26", "inch":"10.24"}, "size":"41", "vid":100010483}, {"length":{"cm":"26.5", "inch":"10.43"}, "size":"42", "vid":200000337}, {"length":{"cm":"27", "inch":"10.63"}, "size":"43", "vid":200000338}]} |
Reviews
There are no reviews yet.