Description


















































| Weight | 0.227 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 22 × 9 cm |
| Upper Material | Faux Suede |
| Closure Type | Pull On |
| High-concerned chemical | None |
| Heel Type | Flat with |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | Adult |
| Gender | Women |
| Outsole Material | EVA |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | Smaller Than Usual |
| Upper fixing method | stitching |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Item Type | slippers |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.