Description












































| Weight | 0.400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | YBQJOO |
| Shoes Type | Modern Slippers |
| Applicable Place | Outside |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | High (5CM – 8CM) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | sticking |
| Heel Type | Strange Style |
| Gender | Women |
| Item Type | slippers |
| Model Number | 2023 |
| Fashion Element | Shallow |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 0-3cm |
| Insole Material | EVA |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Lining Material | PVC |
| Upper material | Microfiber |
| Sole Material | rubber |
| style | Europe |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"21.5", "inch":"8.46"}, "size":"33", "vid":200000332}, {"length":{"cm":"22", "inch":"8.66"}, "size":"34", "vid":100010481}, {"length":{"cm":"22.5", "inch":"8.86"}, "size":"35", "vid":200000333}, {"length":{"cm":"23", "inch":"9.06"}, "size":"36", "vid":200000334}, {"length":{"cm":"23.5", "inch":"9.25"}, "size":"37", "vid":100010482}, {"length":{"cm":"24", "inch":"9.45"}, "size":"38", "vid":200000898}, {"length":{"cm":"24.5", "inch":"9.65"}, "size":"39", "vid":200000364}, {"length":{"cm":"25", "inch":"9.84"}, "size":"40", "vid":100013888}, {"length":{"cm":"25.5", "inch":"10.04"}, "size":"41", "vid":100010483}, {"length":{"cm":"26", "inch":"10.24"}, "size":"42", "vid":200000337}, {"length":{"cm":"26.5", "inch":"10.43"}, "size":"43", "vid":200000338}, {"length":{"cm":"27", "inch":"10.63"}, "size":"44", "vid":100010487}, {"length":{"cm":"27.5", "inch":"10.83"}, "size":"45", "vid":3116}, {"length":{"cm":"28", "inch":"11.02"}, "size":"46", "vid":200000899}]} |
Reviews
There are no reviews yet.