Description
































| Weight | 0.550 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 12 cm |
| Brand Name | Shengyuzi |
| Shoes Type | Basic |
| Applicable Place | Indoor |
| Upper Material | EVA |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | EVA |
| Heel Height | High (5CM – 8CM) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Heel Type | Flat with |
| Gender | Women |
| Item Type | slippers |
| Model Number | Casual rubber Garden Slippers Ladies Indoor Summer Bathroom Thick 2025 |
| Fashion Element | Platform |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 0-3cm |
| Style | Concise |
| Insole Material | EVA |
| Pattern Type | Leopard |
| Fit | True to Size |
| Lining Material | NONE |
Reviews
There are no reviews yet.