Description























| Weight | 0.800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | gaoxiaojie |
| Dressing style | Formal Wear |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Super High (8CM – Up) |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 3-5cm |
| High-concerned chemical | None |
| Sandal Type | Modern Sandals |
| Upper fixing method | sticking |
| Origin | Mainland China |
| Occasion | Party |
| Upper Material | PVC |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Gender | Women, Female |
| Department Name | Adult |
| Closure Type | Buckle Strap |
| Back Counter Type | Ankle Strap |
| Pattern Type | Solid |
| Side Vamp Type | Open |
| Fit | True to Size |
| Style | Fashion |
| Heel Type | Thin Heels |
| Lining Material | PU |
| Model Number | Z0222 |
| Item Type | sandals |
| Fashion Element | Shallow |
| Insole Material | PU |
| Color | As Picture Shown |
| Size | 34-43 |
| Platform | 4.5CM |
| Heels Height | 13CM |
| Place of Origin | Wenzhou, China (Mainland) |
| Season | Summer |
| Fashionable Element | Platform |
| Style Segments | Sexy |
Reviews
There are no reviews yet.