Description
























































































| Weight | 0.479 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 28 × 14 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Dressing style | other |
| Outsole Material | EVA |
| Heel Height | Med (3CM – 5CM) |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 5-7cm |
| High-concerned chemical | None |
| Sandal Type | EVA Injection Shoes |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Origin | Mainland China |
| Occasion | Casual |
| Upper Material | EVA |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Gender | Women |
| Department Name | Adult |
| Back Counter Type | Back Strap |
| Pattern Type | Cartoon Animation |
| Side Vamp Type | Open |
| Fit | True to Size |
| Style | Lovely |
| Heel Type | Flat with |
| Closure Type | Slip-On |
| Model Number | BC1605xing |
| Item Type | sandals |
| Fashion Element | Platform |
| Insole Material | EVA |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"22.5", "inch":"8.86"}, "size":"34-35", "vid":-4}, {"length":{"cm":"23.5", "inch":"9.25"}, "size":"36", "vid":-5}, {"length":{"cm":"24.5", "inch":"9.65"}, "size":"37", "vid":-6}]} |
Reviews
There are no reviews yet.