Description
































































































| Weight | 0.220 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | YRZL |
| Shoes Type | Slides |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | PVC |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Season | Summer |
| Heel Type | Flat with |
| Item Type | slippers |
| Model Number | 407 |
| Fashion Element | Sewing |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | PVC |
| With Platforms | No |
| Style | LEISURE |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Lining Material | NONE |
| Closure Type | Pull On |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"22", "inch":"8.66"}, "size":"36", "vid":-1}, {"length":{"cm":"23", "inch":"9.06"}, "size":"37", "vid":-2}, {"length":{"cm":"23.3", "inch":"9.17"}, "size":"38", "vid":-3}, {"length":{"cm":"24", "inch":"9.45"}, "size":"39", "vid":-4}, {"length":{"cm":"24.8", "inch":"9.76"}, "size":"40", "vid":-5}, {"length":{"cm":"25.2", "inch":"9.92"}, "size":"41", "vid":-6}, {"length":{"cm":"26.2", "inch":"10.31"}, "size":"42", "vid":-7}, {"length":{"cm":"27", "inch":"10.63"}, "size":"43", "vid":-8}, {"length":{"cm":"28.3", "inch":"11.14"}, "size":"44", "vid":-9}, {"length":{"cm":"29.2", "inch":"11.50"}, "size":"45", "vid":-10}]} |
Reviews
There are no reviews yet.