Description


















| Weight | 0.600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 20 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Dressing style | other |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Med (3CM – 5CM) |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 3-5cm |
| High-concerned chemical | None |
| Sandal Type | Gladiator |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Origin | Mainland China |
| Occasion | Casual |
| Upper Material | PU |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Gender | Women |
| Department Name | Adult |
| Back Counter Type | Back Strap |
| Pattern Type | Solid |
| Side Vamp Type | Open |
| Fit | True to Size |
| Style | Fashion |
| Heel Type | Height Increasing |
| Lining Material | PVC |
| Closure Type | Slip-On |
| Model Number | Women Shoes |
| Item Type | sandals |
| Fashion Element | Shallow |
| Insole Material | EVA |
| sandalias de mujer | Women's sandals |
| zapatos de mujer | sandalias de mujer verano 2025 |
| flat sandals | sandalias |
Reviews
There are no reviews yet.