Description








































| Weight | 0.600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | BFCCQB |
| Shoes Type | Modern Slippers |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | PU |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | High (5CM – 8CM) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Heel Type | Wedges |
| Gender | Women |
| Lining Material | PU |
| Item Type | slippers |
| Model Number | Sandals women |
| Fashion Element | Platform |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 0-3cm, 0-3cm |
| Style | Novelty |
| Insole Material | Rubber |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| women shoes | shoes for women |
| 2023 new women shoes | 2023 new shoes women |
| shoes ladies | shoes female |
| summer shoes for women | summer shoes women |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"22", "inch":"8.66"}, "size":"34", "vid":-1}, {"length":{"cm":"22.5", "inch":"8.86"}, "size":"35", "vid":-3}, {"length":{"cm":"23", "inch":"9.06"}, "size":"36", "vid":-5}, {"length":{"cm":"23.5", "inch":"9.25"}, "size":"37", "vid":-6}, {"length":{"cm":"24", "inch":"9.45"}, "size":"38", "vid":-7}, {"length":{"cm":"24.5", "inch":"9.65"}, "size":"39", "vid":-8}, {"length":{"cm":"25", "inch":"9.84"}, "size":"40", "vid":-9}, {"length":{"cm":"25.5", "inch":"10.04"}, "size":"41", "vid":-10}, {"length":{"cm":"26", "inch":"10.24"}, "size":"42", "vid":-11}, {"length":{"cm":"26.5", "inch":"10.43"}, "size":"43", "vid":-12}, {"length":{"cm":"27", "inch":"10.63"}, "size":"44", "vid":-13}, {"length":{"cm":"27.5", "inch":"10.83"}, "size":"45", "vid":-14}, {"length":{"cm":"28", "inch":"11.02"}, "size":"46", "vid":-25}]} |
Reviews
There are no reviews yet.