Description












































































































































| Weight | 1.000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | Voesnees |
| Dressing style | other |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Super High (8CM – Up) |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 5-7cm |
| High-concerned chemical | None |
| Sandal Type | Basic |
| Upper fixing method | sticking |
| Origin | Mainland China |
| Occasion | Party |
| Upper Material | PVC |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Department Name | Adult |
| Closure Type | Buckle Strap |
| Back Counter Type | Front & Rear Strap |
| Pattern Type | Solid |
| Side Vamp Type | Open |
| Fit | True to Size |
| Style | Sexy |
| Heel Type | Thin Heels |
| Lining Material | PU |
| Model Number | V3267 |
| Item Type | sandals |
| Fashion Element | Platform |
| Insole Material | Rubber |
| Season | Summer |
| heels height | 15cm 17cm |
| Platform | 5cm 7cm |
| color | as picture shown |
| size | 35 36 37 38 39 40 41 42 43 |
| Listing of the year season | 2020 |
| Fashionable element | Platform |
| gender | women |
| design | Model type |
| Place of Origin | Guangzhou, China (Mainland) |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"21.5", "inch":"8.46"}, "size":"4", "vid":153}, {"length":{"cm":"22", "inch":"8.66"}, "size":"4.5", "vid":200000285}, {"length":{"cm":"22.5", "inch":"8.86"}, "size":"5", "vid":698}, {"length":{"cm":"23", "inch":"9.06"}, "size":"5.5", "vid":200000286}, {"length":{"cm":"23.5", "inch":"9.25"}, "size":"6", "vid":1394}, {"length":{"cm":"24", "inch":"9.45"}, "size":"6.5", "vid":200000287}, {"length":{"cm":"24.5", "inch":"9.65"}, "size":"7", "vid":3434}, {"length":{"cm":"25", "inch":"9.84"}, "size":"7.5", "vid":200000288}, {"length":{"cm":"25.5", "inch":"10.04"}, "size":"8", "vid":699}, {"length":{"cm":"26", "inch":"10.24"}, "size":"8.5", "vid":200000289}, {"length":{"cm":"26.5", "inch":"10.43"}, "size":"9", "vid":350262}, {"length":{"cm":"27", "inch":"10.63"}, "size":"9.5", "vid":200000290}, {"length":{"cm":"27.5", "inch":"10.83"}, "size":"10", "vid":1583}, {"length":{"cm":"28", "inch":"11.02"}, "size":"10.5", "vid":200000291}, {"length":{"cm":"28.5", "inch":"11.22"}, "size":"11", "vid":100010420}, {"length":{"cm":"29", "inch":"11.42"}, "size":"11.5", "vid":200000292}, {"length":{"cm":"29.5", "inch":"11.61"}, "size":"12", "vid":1663}, {"length":{"cm":"30", "inch":"11.81"}, "size":"12.5", "vid":200000295}]} |
Reviews
There are no reviews yet.