Description








































| Weight | 0.350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand Name | UZZDSS |
| Shoes Type | Slides |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | Nylon |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | PVC |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | stitching |
| Heel Type | Flat with |
| Gender | Women |
| Item Type | slippers |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.