Description
Simple Solid Color Design Wear Beach Ladies Slippers 2025 New Everyday Style Fashion Solid Color Office Women's Slippers




































Simple Solid Color Design Wear Beach Ladies Slippers 2025 New Everyday Style Fashion Solid Color Office Women's Slippers




































| Weight | 0.757 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 19 × 12 cm |
| Brand Name | CHCH |
| Shoes Type | Basic |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | Microfiber Leather |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | sticking |
| Heel Type | Flat with |
| Gender | Women |
| Lining Material | PVC |
| Item Type | slippers |
| Model Number | Shoes-6 |
| With Platforms | No |
| Style | LEISURE |
| Insole Material | PVC |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.