Description
































































| Weight | 0.460 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Department Name | Adult |
| Upper Material | Air Mesh |
| Origin | Mainland China |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Women |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Whether waterproof | No |
| Whether with metal toe cap | No |
| Shoes Type | Other |
| With or install Professional accessories | None |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Closure Type | Hook & Loop |
| Season | Spring/Autumn |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | EVA |
| Fit | True to Size |
Reviews
There are no reviews yet.