Description
























































| Weight | 0.680 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Shoes Type | Basic |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | PU |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Med (3CM – 5CM) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | sticking |
| Heel Type | Other |
| Gender | Women |
| Lining Material | PU |
| Item Type | slippers |
| Model Number | shoes women |
| Fashion Element | Platform |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 3-5cm |
| Style | Concise |
| Insole Material | PU |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| tenis de mujer | zapatos para mujeres |
| zapatillas de mujer | shoes for woman |
| shoesfor women | zapatillas de hombre |
| sandalias de mujer verano 2024 | chanclas |
| Flip flops | heeled sandals |
| tenis para hombre | tacones |
| sandalias planas | zapatos mujer |
| Women heels | shoes woman 2024 trend |
| summer shoes women | Slippers women |
| summer Slippers women | women Slippers |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"22", "inch":"8.66"}, "size":"34", "vid":-1}, {"length":{"cm":"22.5", "inch":"8.86"}, "size":"35", "vid":-3}, {"length":{"cm":"23", "inch":"9.06"}, "size":"36", "vid":-5}, {"length":{"cm":"23.5", "inch":"9.25"}, "size":"37", "vid":-6}, {"length":{"cm":"24", "inch":"9.45"}, "size":"38", "vid":-7}, {"length":{"cm":"24.5", "inch":"9.65"}, "size":"39", "vid":-8}, {"length":{"cm":"25", "inch":"9.84"}, "size":"40", "vid":-9}, {"length":{"cm":"25.5", "inch":"10.04"}, "size":"41", "vid":-10}, {"length":{"cm":"26", "inch":"10.24"}, "size":"42", "vid":-11}, {"length":{"cm":"26.5", "inch":"10.43"}, "size":"43", "vid":-12}, {"length":{"cm":"27", "inch":"10.63"}, "size":"44", "vid":-13}, {"length":{"cm":"27.5", "inch":"10.83"}, "size":"45", "vid":-14}, {"length":{"cm":"28", "inch":"11.02"}, "size":"46", "vid":-25}]} |
Reviews
There are no reviews yet.