Description














| Weight | 1.000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 30 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Shoes Type | Modern Slippers |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | Microfiber Leather |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Med (3CM – 5CM) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Heel Type | Wedges |
| Gender | Women |
| Lining Material | Poly Urethane |
| Item Type | slippers |
| Model Number | 15445 |
| Fashion Element | Platform |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 3-5cm |
| Style | Concise |
| Insole Material | Rubber |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
Reviews
There are no reviews yet.