Description
Summer High Heels Sandals Women Rhinestone String Bead Ankle Snake Twine Around Wedding Shoes Lady Gladiator Sandals Woman

















































Summer High Heels Sandals Women Rhinestone String Bead Ankle Snake Twine Around Wedding Shoes Lady Gladiator Sandals Woman
Summer High Heels Sandals Women Rhinestone String Bead Ankle Snake Twine Around Wedding Shoes Lady Gladiator Sandals Woman

















































| Weight | 1.000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand Name | Linmeiyes |
| Dressing style | other |
| Outsole Material | Genuine Leather |
| Heel Height | Super High (8CM – Up) |
| With Platforms | No |
| High-concerned chemical | None |
| Sandal Type | Gladiator |
| Upper fixing method | sticking |
| Origin | Mainland China |
| Occasion | Party |
| Upper Material | Satin |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Gender | Women |
| Department Name | Adult |
| Back Counter Type | Ankle Strap |
| Pattern Type | Solid |
| Side Vamp Type | Open |
| Fit | True to Size |
| Style | Sexy |
| Heel Type | Thin Heels |
| Closure Type | Slip-On |
| Lining Material | Genuine Leather |
| Model Number | YiXin2730 |
| Item Type | sandals |
| Fashion Element | String Bead |
| Insole Material | Sheepskin |
| Size | EU 35-43 |
| Heel High | 9.5 cm |
Reviews
There are no reviews yet.