Description




























| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | YBQJOO |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Sandal Type | Modern Sandals |
| Fit | True to Size |
| Upper fixing method | sticking |
| Lining Material | PU |
| Model Number | 2026 |
| Item Type | sandals |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Fashion Element | Shallow |
| Department Name | Adult |
| Occasion | Dress |
| Dressing style | other |
| Closure Type | Slip-On |
| Outsole Material | PVC |
| With Platforms | No |
| Gender | Women |
| Pattern Type | Solid |
| Side Vamp Type | Open |
| pattern | solid color |
| Inner material | PU |
| Product Category | Princess Shoes |
| upper height | low top |
| Heel height | Medium heel [3-6cm (inclusive) ] |
| Heel shape | stiletto |
| sole material | PVC |
| pop element | Solid color, hollow out |
| style | single shoe, leisure |
| Closure mode | One pedal |
| Insole material | PU |
| toe shape | pointed head |
| Upper material | PU |
| way of wearing | Sleeves/galoshes |
| applicable gender | female |
| Applicable age group | adult |
| Suitable for the season | Summer, spring, autumn |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.