Description






















































| Weight | 0.400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Shoes Type | Modern Slippers |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | PU |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | sticking |
| Heel Type | Flat with |
| Gender | Women |
| Lining Material | PU |
| Item Type | slippers |
| Model Number | Woman shoes |
| Fashion Element | Rivet |
| With Platforms | No |
| Style | Concise |
| Insole Material | PU |
| Pattern Type | Mixed colors |
| Fit | True to Size |
| shoes | sandals |
| Woman shoes | Slippers |
| Women’s sandals | flat sandals |
Reviews
There are no reviews yet.