Description
Comwarm New Women Slippers Winter Warm Plush Fur Antiskid Cloud Slippers Outdoor Breathable Thick Flat Sole Soft Home Slippers








































Comwarm New Women Slippers Winter Warm Plush Fur Antiskid Cloud Slippers Outdoor Breathable Thick Flat Sole Soft Home Slippers
Comwarm New Women Slippers Winter Warm Plush Fur Antiskid Cloud Slippers Outdoor Breathable Thick Flat Sole Soft Home Slippers








































| Weight | 0.350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Brand Name | Comwarm |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Applicable Place | Indoor |
| Upper Material | CANVAS |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | EVA |
| Heel Height | Med (3CM – 5CM) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Winter |
| Upper fixing method | sticking |
| Heel Type | Flat with |
| Gender | Women |
| Lining Material | Short Plush |
| Item Type | slippers |
| Model Number | Slides |
| Fashion Element | Pleated |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 0-3cm |
| Style | Concise |
| Insole Material | EVA |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | Smaller Than Usual |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"22-22.5", "inch":"8.66-8.86"}, "size":"35-36", "vid":-1}, {"length":{"cm":"23-23.5", "inch":"9.06-9.25"}, "size":"37-38", "vid":-2}, {"length":{"cm":"24-24.5", "inch":"9.45-9.65"}, "size":"39-40", "vid":-3}, {"length":{"cm":"24.5-25", "inch":"9.65-9.84"}, "size":"40-41", "vid":-4}, {"length":{"cm":"25.5-26", "inch":"10.04-10.24"}, "size":"42-43", "vid":-5}, {"length":{"cm":"26.5-27", "inch":"10.43-10.63"}, "size":"44-45", "vid":-6}, {"length":{"cm":"27.5-28", "inch":"10.83-11.02"}, "size":"46-47", "vid":-7}]} |
Reviews
There are no reviews yet.