Description




















































| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 25 × 7 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Applicable Place | Indoor |
| Upper Material | Cotton |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | PVC |
| Heel Height | Low (1CM – 3CM) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Winter |
| Upper fixing method | stitching |
| Heel Type | Flat with |
| Gender | Women |
| Lining Material | Short Plush |
| Item Type | slippers |
| Fashion Element | Faux Fur |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 0-3cm |
| Style | sweet |
| Insole Material | Short Plush |
| Pattern Type | Checkered |
| Fit | Smaller Than Usual |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"22.5-23", "inch":"8.86-9.06"}, "size":"36-37", "vid":-1}, {"length":{"cm":"23.5-24", "inch":"9.25-9.45"}, "size":"38-39", "vid":-2}, {"length":{"cm":"24.5-25", "inch":"9.65-9.84"}, "size":"40-41", "vid":-3}, {"length":{"cm":"25.5-26", "inch":"10.04-10.24"}, "size":"42-43", "vid":-4}, {"length":{"cm":"26.5-27", "inch":"10.43-10.63"}, "size":"44-45", "vid":-5}]} |
Reviews
There are no reviews yet.