Description
































| Weight | 0.296 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 16 × 7 cm |
| Brand Name | BEVERGREEN |
| Shoes Type | Slides |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | PU |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | sticking |
| Heel Type | Flat with |
| Gender | Women |
| Item Type | slippers |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.