Description
































| Weight | 0.087 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 15 × 6 cm |
| Brand Name | KSJXMY |
| Shoes Type | Bathroom Slippers |
| Applicable Place | Indoor |
| Upper Material | EVA |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | EVA |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Heel Type | Flat with |
| Gender | Women |
| Item Type | slippers |
| Fashion Element | Shallow |
| With Platforms | No |
| Style | Concise |
| Insole Material | EVA |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.