Description








































| Weight | 0.400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 cm |
| Department Name | Adult |
| Applicable Place | Indoor |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Model Number | YS01 |
| Style | LEISURE |
| Fashion Element | Shallow |
| Fit | Smaller Than Usual |
| Platform Height | 3-5cm |
| Heel Type | Flat with |
| High-concerned chemical | None |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Upper Material | EVA |
| Shoes Type | Slides |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Women |
| Insole Material | EVA |
| Item Type | slippers |
| Pattern Type | |
| Outsole Material | EVA |
| Closure Type | Pull On |
| Lining Material | NONE |
| Heel Height | Med (3CM – 5CM) |
| CN | Fujian |
| With Platforms | Yes |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.