Description










| Weight | 0.243 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 15 × 6 cm |
| Brand Name | NONE |
| Dressing style | other |
| Outsole Material | Plastic |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | No |
| High-concerned chemical | None |
| Sandal Type | Modern Sandals |
| Upper fixing method | sticking |
| Origin | Mainland China |
| Occasion | Casual |
| Upper Material | Artificial leather |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Gender | Women |
| Department Name | Adult |
| Closure Type | Elastic Band |
| Back Counter Type | Ankle Strap |
| Pattern Type | Solid |
| Side Vamp Type | Open |
| Fit | True to Size |
| Style | Fashion |
| Heel Type | Flat with |
| Lining Material | PU |
| Item Type | sandals |
| Fashion Element | Shallow |
| Insole Material | PU |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"countrySizeMap":{"EU":"36", "BR":"34.5", "JP":"23", "UK":"3.5", "KR":"235", "MX":"23.5", "US":"6"}, "length":{"cm":"23", "inch":"9.06"}, "size":"36", "vid":200000334}, {"countrySizeMap":{"EU":"38", "BR":"36", "JP":"24", "UK":"5", "KR":"245", "MX":"24.5", "US":"7"}, "length":{"cm":"23.7", "inch":"9.33"}, "size":"37", "vid":100010482}, {"countrySizeMap":{"EU":"38.5", "BR":"36.5", "JP":"24.5", "UK":"5.5", "KR":"250", "MX":"25", "US":"7.5"}, "length":{"cm":"24.3", "inch":"9.57"}, "size":"38", "vid":200000898}, {"countrySizeMap":{"EU":"39", "BR":"37.5", "JP":"25", "UK":"6", "KR":"255", "MX":"25.5", "US":"8"}, "length":{"cm":"25", "inch":"9.84"}, "size":"39", "vid":200000364}, {"countrySizeMap":{"EU":"40.5", "BR":"38.5", "JP":"26", "UK":"7", "KR":"265", "MX":"26.5", "US":"9.5"}, "length":{"cm":"25.6", "inch":"10.08"}, "size":"40", "vid":100013888}, {"countrySizeMap":{"EU":"41.5", "BR":"40", "JP":"26.5", "UK":"7.5", "KR":"270", "MX":"27", "US":"10"}, "length":{"cm":"26.3", "inch":"10.35"}, "size":"41", "vid":100010483}, {"countrySizeMap":{"EU":"42", "BR":"40.5", "JP":"27", "UK":"8.5", "KR":"275", "MX":"27.5", "US":"10.5"}, "length":{"cm":"26.9", "inch":"10.59"}, "size":"42", "vid":200000337}, {"countrySizeMap":{"EU":"43.5", "BR":"42", "JP":"28", "UK":"9.5", "KR":"285", "MX":"28.5", "US":"11.5"}, "length":{"cm":"27.6", "inch":"10.87"}, "size":"43", "vid":200000338}]} |
Reviews
There are no reviews yet.