Description










































| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 5 cm |
| Shoes Type | Basic |
| Origin | Mainland China |
| Closure Type | Pull On |
| Upper Material | EVA |
| High-concerned chemical | None |
| Heel Type | Flat with |
| Model Number | T655 |
| Lining Material | NONE |
| Applicable Place | Indoor |
| Style | Concise |
| Item Type | slippers |
| Season | Summer |
| Fashion Element | Platform |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | EVA |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | Yes |
| Pattern Type | Cartoon Animation |
| Gender | Women |
| Insole Material | EVA |
| Fit | True to Size |
| Upper fixing method | Injection molding |
| CN | zhejiang |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.