Description
















modname=ckeditor
















| Weight | 0.461 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 21 × 11 cm |
| Brand Name | NONE |
| Department Name | Adult |
| Upper Material | Air Mesh |
| Origin | Mainland China |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Women |
| Upper fixing method | stitching |
| Whether waterproof | No |
| Whether with metal toe cap | No |
| Shoes Type | Other |
| With or install Professional accessories | None |
| Upper coverage | Above the ankle but not to the knee |
| Season | Spring/Autumn |
| Fit | True to Size |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.