Description








| Weight | 0.289 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 21 × 11 cm |
| Brand Name | KSJXMY |
| Shoes Type | Modern Slippers |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | EVA |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | EVA |
| Heel Height | Med (3CM – 5CM) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Heel Type | Flat with |
| Gender | Women |
| Item Type | slippers |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 3-5cm |
| Style | Concise |
| Insole Material | EVA |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | Smaller Than Usual |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.