Description




























| Weight | 0.307 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 18 × 8 cm |
| Brand Name | DDEDXD |
| Department Name | Adult |
| Upper Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Women |
| Upper fixing method | sticking |
| Whether waterproof | No |
| Whether with metal toe cap | No |
| Shoes Type | CANVAS |
| Upper coverage | Above the ankle but not to the knee |
| Fashion Element | Zipper |
| Closure Type | ZIP |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | 14 |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Lining Material | PU |
| With or install Professional accessories | None |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.