Description
Women Casual Shoes Fashion Breathable Walking Mesh Flat Shoes Woman White Sneakers Women 2024 Tenis Feminino Female Shoes


























Women Casual Shoes Fashion Breathable Walking Mesh Flat Shoes Woman White Sneakers Women 2024 Tenis Feminino Female Shoes
Women Casual Shoes Fashion Breathable Walking Mesh Flat Shoes Woman White Sneakers Women 2024 Tenis Feminino Female Shoes


























| Weight | 0.300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 30 × 25 cm |
| Brand Name | KUIDFAR |
| Department Name | Adult |
| Upper Material | Air Mesh |
| Origin | Mainland China |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Women |
| Upper fixing method | sticking |
| Whether waterproof | No |
| Whether with metal toe cap | No |
| Shoes Type | Other |
| With or install Professional accessories | Others (fill in by yourself) |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | Lace-Up |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | A01041 |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Fit | True to Size |
| Lining Material | Mesh |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"22", "inch":"8.66"}, "size":"34", "vid":100010481}, {"length":{"cm":"22.5", "inch":"8.86"}, "size":"35", "vid":200000333}, {"length":{"cm":"23", "inch":"9.06"}, "size":"36", "vid":200000334}, {"length":{"cm":"23.5", "inch":"9.25"}, "size":"37", "vid":100010482}, {"length":{"cm":"24", "inch":"9.45"}, "size":"38", "vid":200000898}, {"length":{"cm":"24.5", "inch":"9.65"}, "size":"39", "vid":200000364}, {"length":{"cm":"25", "inch":"9.84"}, "size":"40", "vid":100013888}, {"length":{"cm":"25.5", "inch":"10.04"}, "size":"41", "vid":100010483}, {"length":{"cm":"26", "inch":"10.24"}, "size":"42", "vid":200000337}, {"length":{"cm":"26.5", "inch":"10.43"}, "size":"43", "vid":200000338}, {"length":{"cm":"27", "inch":"10.63"}, "size":"44", "vid":100010487}, {"length":{"cm":"27.5", "inch":"10.83"}, "size":"45", "vid":3116}, {"length":{"cm":"28", "inch":"11.02"}, "size":"46", "vid":200000899}]} |
Reviews
There are no reviews yet.