Description
























































| Weight | 0.190 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | WEIRD PUSS |
| whether full opening | No |
| Decoration | Asymmetrical |
| Style | Casual |
| Material | Elastane, POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | High Strecth |
| Fabric Type | synthetic fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Floral |
| Fit Type | Slim |
| Occasion | Others |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pant Length(cm) | Ankle-Length Pants |
| Fabric content | 91% (inclusive) – 95% (inclusive) |
| Collar | O-Neck |
| Waist | Mid Waist |
| Sleeve Style | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Pant Style | FLARE PANTS |
| Front Style | Flat |
| Pant Closure Type | Elastic Waist |
| Model Number | M6S02134A |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Gender | Women |
| Number of Pieces | 2 piece set |
| Festival | Valentine's Day |
| Release Date | Winter 2025 |
| Clothing Patterns | SLIM |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"74-86", "inch":"29.13-33.86"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"78-90", "inch":"30.71-35.43"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"82-94", "inch":"32.28-37.01"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
Reviews
There are no reviews yet.