Description




































































































| Weight | 0.400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | FAGADOER |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Junior |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fabric Type | Polyester Cotton |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | |
| Fit Type | regular |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Decoration | Printing |
| Gender | Women |
| Release Date | Summer 2025 |
| Clothing Patterns | SLIM |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pant Length(cm) | shorts |
| Fabric content | 81% (inclusive) – 90% (inclusive) |
| Closure Type | Pullover |
| Sleeve Style | regular |
| Pant Style | regular |
| Pant Closure Type | Elastic Waist |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| color | black |
| Product Category | shorts set |
| size | S, M, L |
| version | Slim fit |
| Main fabric composition content | 90% (inclusive) -95% (exclusive) |
| Style Type | Street hipster |
| collar | Crew neck |
| Main fabric composition | Polyester (polyester fiber) |
| length | Short (40cm < length ≤ 50cm) |
| Cross-border style types | Sexy babes |
| Listing year/season | Spring 2025 |
| sleeve length | short sleeve |
| style | street style |
| process | Hot Diamond |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"78-88", "inch":"30.71-34.65"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"82-92", "inch":"32.28-36.22"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"86-96", "inch":"33.86-37.80"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"88-98", "inch":"34.65-38.58"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"90-100", "inch":"35.43-39.37"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |
Reviews
There are no reviews yet.