Description


























































































| Weight | 0.300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 28 × 2 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangxi |
| Season | All Season |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Weight | 101g—120g |
| Festival | Valentine's Day |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Party |
| Fit Type | Loose |
| Source type | goods in stock |
| Product category | T-shirt |
| Content of main fabric components | 100% |
| Main fabric composition | cotton |
| Suitable age | 18-24 years old |
| size | S, M, L, XL, XXL |
| Style type | Temperament commuting |
| Sleeve length | Short sleeve |
| style | office lady, Socket head |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"86", "inch":"33.86"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"90", "inch":"35.43"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"94", "inch":"37.01"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"102", "inch":"40.16"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"106", "inch":"41.73"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |
Reviews
There are no reviews yet.