Additional information
| Weight | 0.220 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Decoration | Appliques |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Leopard |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2025 |
| Weight | 201g—220g |
| Festival | Valentine's Day |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China mainland |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Night Out |
| Model Number | T-shirt |
| Fit Type | regular |
| Woman clothing | y2k clothes |
| Woman clothing 1 | tops |
| Woman clothing 2 | clothes |
| Woman clothing 3 | Short sleeve |
| Woman clothing 4 | Summer clothes |
| T-shirt | Women top |
| T-shirt 1 | Short sleeve tee |
| T-shirt 2 | graphic tee |
| T-shirt 3 | clothes woman |
| T-shirt 4 | streetwear clothing |
| Woman clothes | y2k tops |
| Woman clothes 1 | streetwear |
| Woman clothes 2 | 2000s clothes |
| Woman clothes 3 | graphic t-shirts y2k |
| Woman clothes 4 | tops y2k |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"110", "inch":"43.31"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"116", "inch":"45.67"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"122", "inch":"48.03"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"128", "inch":"50.39"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |











Reviews
There are no reviews yet.