Description
Size Navigation
The size may have 2-3cm error due to manual measurement. Please note when you measure.
One Size: Bust 136cm Length 61cm Sleeve Length:65CM Waist Size:92-100cm











Size Navigation The size may have 2-3cm error due to manual measurement. Please note when you measure. One Size: Bust 136cm Length 61cm Sleeve Length:65CM Waist Size:92-100cm
Size Navigation
The size may have 2-3cm error due to manual measurement. Please note when you measure.
One Size: Bust 136cm Length 61cm Sleeve Length:65CM Waist Size:92-100cm











| Weight | 0.275 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 18 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Season | Autumn |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | COTTON |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Pattern Type | solid color |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Weight | 181g—200g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Slash Neck |
| Occasion | Night Out |
| Fit Type | regular |
| Tees | tee tops, y2k clothes, tops, y2k, crop top women, tops women, tshirt, t-shirt, tee shirt, tops, long sleeve top, long sleeve t-shirt |
| Tops | y2k top, t shirt women, vintage clothes, tops aesthetic, women clothing, women tops, women clothing |
| Clothes | tops women, retro clothes, crop top women, blouses, clothes, short sleeve top |
| Design Style | streetwear y2k, vintage, y2k streetwear, harajuku, kawaii, y2k, slim, sweet, cute, fashion, retro, preppy style, school style, casual, simple, chic, all-match, fairycore, korean, american vintage |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"136", "inch":"53.54"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |
Reviews
There are no reviews yet.